dark web
Spread the love

 

Vedeli ste, že existuje aj neoficiálna pre bežných ľudí utajená časť internetu Deep web? Údajne to, čo  nájdete na internete cez bežný prehliadač, je zhruba 10-15% toho, čo sa na internete nachádza. Všetko ostatné je známe pod názvom „deep web“. Deeb web ma aj svoju najtemnejšiu časť pod názvom Dark web  tam nájdete to najdesivejšie čo na Deep webe môžete nájsť.

Na Deep web sa môžete dostať iba cez špeciálny prehliadač (najpouživanejší Tor), ktorý zaisťuje anonymizáciu užívateľa pri pohybe na internete. Cez tento prehliadač nefungujú bežné vyhľadávače, cez ktoré hľadáte odkazy, ale musíte poznať konkrétne adresy daných stránok, ktoré chcete navštíviť.

Na Deep webe nefungujú iba ilegálne stránky ale túto neoficiálnu časť internetu využívajú aj  najznámejšie sociálne siete ako napríklad Facebook aby sa ich mohli navštevovať aj ľudia z nedemokratických krajín, kde tieto sociálne siete zakázali ako napríklad v Číne.

Čo na Deep webe môžete nájsť:

 

Ukradnúté kreditné karty

udaje s ukradnutých kariet

 

Na Deep webe sa nachádzajú stránky kde ponúkajú na predaj údaje od ukradnutých kreditných kariet.

 

Erotické stránky

sado mäso

 

Na Deep webe nájdeme videá všetkých možnej zvrátenej fantázie. Čokoľvek hľadáte, na Deep webe to určite nájdete. Nachádza sa tam napríklad živé vysielanie zo skrytej kamery muža, ktorý natáča vlastnú sestru. Nájdete tam údajne aj množstvo pedofilného porna z deťmi (je to nechutné a protizákonne určite neodporúčame navštíviť takéto stránky).

 

Hackovánie

hacking

 

Na týchto stránkach sú ľudia, ktorý hackujú počítače na objednávku.

Zlodeji

zlodej na objednávku

 

Nájdete tam zlodejov na objednávku, ktorý pre vás ukradnú, čokoľvek chcete. Po úspešnej misii vám zlodej zašle fotku, že daný predmet skutočne získal. Takýto zlodeji majú dokonca zoznam vecí v ich zbierke, ktoré si niekto objednal a napokon je nechcel a potom tieto veci predávajú iným osobám.

Zbrane

dostupne zbrane

 

Na Deep webe máte množstvo obchodov kde za kryptomeny si kúpite zbrane rôzneho druhu (pištole, samopaly, odstrelovačky bomby, granáty …)

 

Nájomné vraždy

objednanie vraždy

 

Na Deep webe sú stránky kde nájomný vrahovia ponúkajú svoje služby, zabijú ktokoľvek na objednávku. Cena závisí od dôležitosti osoby.

 

Experimenty na ľuďoch

pokusy na ľuďoch

Drogy

 

Na Deep Webe nájdete obrovské množstvo stránok kde si môžete nakúpiť rôzne druhy drog od marihuany až po tvrdý heroín.

 

Na Deep webe sa neplati peniazmi ale Kryptomenami (najčastejšie Bitcointom) kvôli zachovaniu anonymity.

Ak chcete  navštíviť Deep web kvôli študijným účelom tak to budete robiť na iba  vlastné riziko a všetky dôsledky svojho konania budete znášať vy. Svoj  počítač pred návštevou Deep webu dobre zabezpečte kvalitným softwarom proti vystopovaniu IP adresy a hacknutiu. V prehliadači Tor pre vlastnú bezpečnosť vypnite cookies, flash, javascript a nájsť rozcestník odkazov. Na Deep webe absolútne nič nesťahuje do počítača a nenakupujte tam (predídete tým problémom).

 

Návod ako sa dostať na Deep web:

 

  • ! POZOR -článok na iba informatívny charakter, absolútne nič z toho spomenutého neodporúčame nakupovať lebo sa jedná o nelegálne veci a hrozí vám za to basa, neodporúčame návštevu Deep webu!

Zdroj informácií: g.cz/9-nejsilenejsich-veci-ktere-muzete-najit-na-deep-webu/