oc point bb
Spread the love

Nákupné centrum OC Point

V Banskej Bystrici otvoria OC Point, už tretie nákupne centrum v poradí v tomto meste,  ide o nákupné centrum menšieho rozsahu a postavené je v blízkosti historického centra mesta a zhruba 50 metrov od najväčšieho nákupného centra v Banskobystrickom kraji Európa Shopping Center.

 

 

Do OC Point sa pravdepodobne presunú prevádzky z väčšej Európy, keďže nájom v tomto menšom nákupnom centre je za m2 rádovo nižší.

„SC Point Banská Bystrica prinesie vyše 40 prevádzok obchodov, služieb a gastra s prenajímateľnou plochou 5 350 štvorcových metrov. Centrum bude mať dve plné a čiastočné tretie podlažie, z ktorého bude prístup na strešné parkovisko.

Svoju druhú prevádzku v nákupnom centre na Slovensku tu otvorí Lidl, ďalšími nájomcami sú Intersport, FaxCopy, Pet Center, optika Siloe, Teta drogéria, Benu či trafika TopPress.“  (zdroj: Trend)

Investor chce vytvoriť synergiu medzi jeho nákupným centrom a Europa Shoping Center ale či sa mu to podarí to už je otázne.

 

Nákupné centrum bude mať pomerné malé množstvo parkovacích miest a kedže počas nákupných špičiek aj tie v Europe sú plne obsadené, tak bude celkom sranda.

Na Huštáku je doprava v čase dopravnej špičky v katastrofálnom stave, upcháva sa a tvoria sa tam fronty, som zvedavý ako to bude vyzerať po dostavaní nákupného centra, podľa plánov sa mala tam doprava meniť ale nákupne centrum čoskoro otvárajú ale s dopravou nič sa nedeje.

 

 

Kvôli stavbe zrušili frekventovanú krytú autobusovú zastávku, čiže množstvo obyvateľov Bystrice už 2 roky musí moknúť v daždi pri čakaní na autobus.

Otázne je tiež, či sa uživí už tretie nákupne centrum v meste so slabou ekonomikou a malou kúpyschopnou silou.

 

Máte firmu a chcete si nájsť nových klientov pomocou  vyhľadávačov a sociálnych sieti bez nutnosti veľkých finančných investícií? Viac info nájdete tu

 

Zdroj : etrend.sk

 

 

  • (článok ma iba informatívny charakter, administrator a ani autor článku nezodpovedajú za presnosť informácií )