Spread the love

 

Rady ako sa dá zarobiť na kryptomenách

 

V poslednom roku patria kryptomeny k najkomentovanejším témam, veľké množstvo  ľudí do nich investovalo mnohý dobre zarobili ale aj prerobili. Hodnota najpopularnejšej meny Bitcoint v poslednom roku vďaka prudkému narastu nových investorov prudko vystrelila až na cenu okolo 20 tisíc dolárov a potom keď opadlo nadšenie investorov tak cena Bitcointu prudko niekoľkonásobne padla nadol.

 

Tu vám ukážem niekoľko spôsobov ako sa dá na kryptomenách podnikať:

 

 Ťaženie

Ťaženie kryptomien dokáže byť dokonca aj v roku 2018 pomerne zaujímavou zárobkovou činnosťou. Treba na to na začiatok trochu vyššie investície – kúpiť výkonný server ktorý bude zvládať náročný algoritmus ťaženia čo najrýchlejšie. a dôležite je vybrať  správne miesto s ohľadom na cenu elektriny.

Už aj na Slovensku je viacero firiem, ktoré sa zaoberajú touto podnikateľskou činnosťou.

Pri ťažbe ste pomerne chránený voči výkyvom kurzu. v  kryptomenyách nealokujete  svoj vlastný kapitál spojený z nákupom a tým pádom ste vždy v zisku pokiaľ cena Bitcoinu vám vykryje náklady na server, nájom a elektriku. Ak sa rozhodnete pre možnosť ťaženia,  teraz  je najziskovejšie ťažiť Ethereum.

 

ICO

Ak máte dobrý podnikateľský nápad, ktorý uľahčí ľudom život s použitím decentralizovanej siete tak teraz máte šancu na realizáciu. Momentálne je super doba na spustenie vlastného ICO produktu.

Najmite si programátorov, marketingové oddelenie a začnite s propagáciou. Spoločnosť Cryptelo, Decent alebo Bethereum sú Česko-slovenské firmy, ktoré sa chopili tejto šance a presadili sa celosvetovo.

E-shop s krypto merchandise

Vo svete je obrovská krypto komunita, ktorá furt rastie Členovia týchto komunít veľmi radi nosia na sebe nosia tričká, alebo mikiny s názvami obľúbených kryptomien.

Tiež obľubujú plagáty, fyzické mince s nápisom BTC a iné doplnky spojené s kryptomenami. Ak si zložíte e-shop s dobrým marketingom tak to môžete distribuovať po celom svete.

 

 

BTC bankomat 

Momentálne na Slovensku sa nachádza 25 BTC bankomatov. (Na tomto odkaze si môžete prezrieť kde presne sa nachádzajú)

BTC bankomaty  sú predtým chýbajúce prepojenie v krypto priestore. Veľké množstvo ľudí nemá skúsenosti z elektronickým obchodovaním na burze a tak preto nenakupovali  kryptomeny cez internet. Zložité registrácie a overovanie totožnosti pomocou občianskeho preukazu odradí mnohých.

Bankomaty poskytujú pomerne bezpečný a tiež  anonymný nákup kryptomien.  Začiatočná investícia bude vyššia, ale zas neriešite ani predaj na burze, jednoducho si vyberiete peniaze za vaše nakúpené Bitcoiny.

Krypto skupina

Skupina, ktorá ponúka spoplatnené poradenstvo ohľadom investícií do kryptomien. Poradenstvo môže byť v podobe osobných konzultácií kde budú klienti platiť za čas konzultácií alebo formou skupinových prezentácií kde platia klienti vstupné.

Správa fondu

Ak sa vám už podarilo na kryptomenách zarobiť, tak si môžete založiť vlastný fond v ktorom budete spravovať kapitál investorov na obchodovanie s kryptomenami. A vy budete dostávať od investorov poplatok za správu kapitálu a podiel zo zisku.

Kompletnú knihu o Bitcoinoch a ďalších kryptomenách nájdete tu

 

Ohľadom konzultácií a prednášok o Bitcoine alebo ďalších kryptomenách píšte na info@akopodnikat.eu alebo vyplňte kontaktný formulár 

 

 

Zdroj info: kryptotrejder.sk/moznosti-podnikania-v-kryptomenach/