Spread the love

 

Pozvali sme majiteľa troch veľkých firiem na mostecký autodróm, aby sme s nimi začali veteránsku sezónu a pozreli sa na vozy, ktoré im prirástli k srdcu.

 

František Piškanin, Hopi

Zakladateľ Hopi, jednej z najväčších stredoeurópskych logistických skupín, denne dohliada na stovky vlastných kamiónov jazdiacich po Európe a doma si potom robí radosť starými vozidlami.

„Človek si plní sen. Sú to autá, na ktoré som v mladosti pozeral ako na nedostižnú zbožnosť, „uviedol pre Forbes. Viac vám povie sám.

 

Alessandro Pasquale, KMV

Šéf a spolumajiteľ Karlovarských minerálnych vôd, pod ktoré patrí aj značka Mattoni, získal vzťah k veteránom už v detstve. Stará autá začal zbierať jeho otec, keď bolo Alessandra šesť rokov.

„Vyrastal som medzi nimi a to už mi nikto nevezme,“ smeje sa Alessandro Pasquale, ktorý do Mostu priviezol najstarší automobil.

 

 

Eduard & Eduard Kučerovi, Avast

 

Zakladateľ antivírusového gigantu Avast Software,  Eduard Kučera spolu so svojim synom vzali do Mostu svoj Youngtimer Lotus Esprit S2.2 – auto, ktoré žiarilo ako ponorka tiež v bondovke Agent. Kúzlu britského športiaku podľahli pred dvoma rokmi a jeden už im zhorel. Prečo s zaobstarali ďalšie?

 

 

Zdroj článku: Forbes.cz

 

 

Máte firmu a chcete si nájsť nových klientov pomocou  vyhľadávačov a sociálnych sieti bez nutnosti veľkých finančných investícií? Viac info nájdete tu

Pridaj komentár